Şirket Analizi ve Araştırması

Türkiye`de veya yurt dışında bir firmayla iş yapmak ve satış yapmak üzeresiniz ama şirket hakkında bilginiz yok veya size verilen bilgiler hakkında çelişkileriniz mi var?


Anlaşma yapmadan önce şirket hakkında ayrıntılı bilgi mi istiyorsunuz!…

Ortak şirket, bayi ve acenteler hakkında yerel, ulusal veya uluslararası düzeyde piyasa araştırmaları, yasal araştırma yöntemleri ile yapılır.

Şirket ve ortaklarının bilgileri araştırılır ve belgelendirilir.

Değerli bilgilerin alıcı bulduğu ve herkesin %100 dürüst olduğuna inanılamayacak bir dünyada, toplumumuzun dedektiflik şirketlerine de her zaman ihtiyacı olmaktadır.

SIR Dedektiflik, profesyonelce hizmet veren bir araştırma ve danışmanlık şirketi olup sizler için bilgi toplama hizmeti vermektedir.

 

Ürün, Marka ve Patent Sahteciliği

Peş peşe gelen yabancı giyim markaları taklit pazarını bir yılda %40 büyütmüştür.  1,5 milyar dolara ulaşan pazara artık amatörler değil, profesyonel taklitçiler hâkimdir.

Küreselleşen ve adeta tek pazar haline gelen dünyada, sınaî mülkiyet haklarının korunmasının yetersizliği bu alanda küresel koruma ihtiyacını her geçen gün daha fazla hissettirmektedir.

İthalat ve ihracata dayalı sahtecilik olayları, marka ve patentli ürünlerin sahteciliği, sahte ürünlerin üretim ve satış noktalarının araştırılması yapılmaktadır.

SIR Dedektiflik, ürün, marka ve patent sahteciliği konularında da profesyonel hizmetler vermektedir.

 

Kredi Dolandırıcılığı  Araştırması

SIR Dedektiflik, limit üstü kredilendirmelerde, borçlu ve kefil araştırmaları ve kredi alacaklarının karşılanmasına yönelik yaptığı çalışmalarla müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

Mal Varlığı  Araştırması

SIR Dedektiflik, Türkiye’ nin tamamında ve yurt dışında menkul ve gayrimenkul araştırması yaparak alacak davalarına destek sağlamaktadır.

 

 

Gizli Müşteri Araştırması

Çalışanlarınıza sunduğunuz eğitimlerin ne kadar hayata geçtiğini, personelinizin sattığı ürün ve hizmet hakkında ne kadar bilgiye sahip olduğunu ya da müşterinize daha iyi hizmet sunabilmek için koyduğunuz kuralların ne kadar uygulandığını  SIR Dedektifliğin Gizli Müşteri Araştırmaları hizmeti sonucunda görebilirsiniz.

Gizli müşteri uygulamamız esnasında;

Öncelikle proje kapsamını belirlemekteyiz.

İlk etapta Şirket veya Şirketler neleri öğrenmek istemekteler.

Hizmet kalitesinde standartlarını geliştirmek isteyen şirketlerin Gizli Müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Gizli müşterilerimiz kendilerini deşifre etmeden, bir müşteri gibi alışveriş yaparak aldıkları hizmeti ölçmektedirler.

Bu hizmetler detaylı olarak analiz edilerek, hizmet esnasında yapılan olumlu veya olumsuz tüm bulgular değerlendirilerek raporlanmaktadir.

Ayrıca çalışan personelin olumlu ya da olumsuz davranışları da bu raporlamada belirtilmektedir.

Şirketlerin Gizli Müşteri kullanarak, hizmet süreçlerinde doğru gitmeyen yönleri görmelerini ve hizmet kalitelerini arttırmaları için gereken önlemleri almalarını sağlamaktayız.

 

 

Gizli ve Önemli Evraklarınızın Transportu veya Eskortu

SIR Dedektiflik, Hızlı ve Profesyonel hizmet ile tüm Türkiye ve tüm Dünya

çapında faaliyet gösteren birçok ülkede deneyimli, alanında uzman ekibi ile çalışmaktadır.

Türkiye’de veya Dünyanın herhangi bir yerinde gizli-önemli ve yasal evraklarınızın korunmasına veya taşınmasına mı ihtiyacınız var?

Yasal hukuki tüm belgelerinizi,  Türkiye’ nin her yerine ve yurtdışına  yakın mesafelerde aynı günde teslim hizmeti sunmaktayız.

Müşterilerimiz arasında devlet kurumları, yerel yetkililer, avukatlar, küresel işletmeler ve bireyler bulunmaktadır.

Hızlı ve profesyonel hizmet için hemen  bizi arayın +90 542 421 5 421

 

 

VIP Profesyonel Güvenlik ve Koruma Hizmeti

Güvenlik ve koruma hizmetlerine mi ihtiyacınız var?

Firmamız yurt içi ve yurt dışında eğitim almış uzman personel kadrosu ile VIP Güvenlik ve Koruma hizmetleri vermektedir.

Günümüzün gelişen koşullarında bireylerin hangi nedenlerden dolayı korunma gereksinimi duyduğu, yapılan ikili görüşmeler sonucunda firmamızca tespit edilmektedir.

Öncelikle güvenlik ve korunma ihtiyacınızı tespit ediyoruz.

Sonrasında risklerinizin analizini ve önceliklendirilmesini yapıyoruz.

Bu ön hazırlığın ardından güvenlik ve koruma yapısının oluşması muhtemel riskleri asgariye indirgeyecek ve tamamı ile ortadan kaldıracak tedbirler alıyoruz.

Güvenlik ve Koruma hizmetleri esnasinda farkındalık ve bilinç ile sizleri olası risklerden korumaktayız.

SIR Dedektiflik güvencesi ile güncel hayatlarınıza  güvenli bir şekilde devam etmenizi sağlıyoruz.

Güvenli bir yaşam için SIR Dedektifliği hemen arayınız +90 542 421 5 421