Alacak  Yönetimi

Bireysel ve ticari geciken tüm alacaklarınızın yönetimi ve tahsili konusunda Dünyanın dört bir yanındaki deneyimli profesyonel ekibimiz, işbirliği içerisinde olduğumuz hukukçularımız ile  sonuç odaklı çalışarak tüm süreçlerin takibini yapar, en kısa sürede en yüksek tahsilata ulaşmayı hedefleriz.
Her türlü alacaklarınızın tahsilat sürecinde  interaktif yöntemler başta olmak üzere  tüm teknolojik imkanları kullanarak borçlulara ulaşmak, ulaşılamayan borçlular için yeni adres ve telefon no tespiti yapmak,  yurt içi ve yurt dışı malvarlığı tespiti yapmak, borçlular ile yerinde doğrudan iletişim kurma yoluyla alacaklarınızın tahsilat işlemlerini gerçekleştiriyor ve alacaklarınızın sürekli takibini yaparak zamanında ödenmesini sağlıyoruz.
Alacaklarınızın yönetim ve tahsilat sürecini sizin adınıza takip ederek, sizleri her geçen gün yükselen tahsilat tutarlarından, harcadığınız emek, zaman ve para kaybından korumakta, en hızlı en yüksek tahsilat oranına ulaşmanızı sağlamaktayız.
Yurt içinde veya yurt dışındaki alacaklarınızla ilgili profesyonel çözüm sunuyoruz.

Fark ettiğinizden daha fazla seçeneğiniz olabilir. Alacak yönetimi hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve belirli konularınızı tartışmak için bugün bizi arayın. +90 542 421 5 421