SIR Dedektiflik,

Firma Kurucusu Cemal Erdoğan, Jandarma teşkilatında uzun yıllar görev yaptıktan sonra edindiği bilgi beceri ve tecrübesiyle, Türkiye’nin ilk kurumsal Dedektiflik firmalarından olan SIR Dedektifliği 29 Ekim 2008 yılında kurarak mesleki bilgi ve tecrübesini özel sektörün hizmetine sunmuştur.

Eğitimini Jandarma Okullar Komutanlığında tamamlayarak sırasıyla aşağıdaki görevlerde bulunmuştur. İç güvenlik Asayiş Birlikleri, Jandarma Komando Birlikleri, Jandarma Özel Harekât (JÖH) Birliklerinde çeşitli görevlerde bulunmuştur. Müteakiben Kaçakçılık ve İstihbarat konularında da kurslar gören Firma Kurucusu Cemal Erdoğan, meslek yaşantısında Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele kısımlarında da etkin görevler yaparak sayısız başarılara imza atmıştır.

Bu mesleki geçmiş ve başarılar  firmamızın sizler için referansı, sizlerin ise bizlere karsı güvence teminatınızdır.

SIR Dedektiflik kurulduğu günden günümüze kadar yapmış olduğu başarılı çalışmaları sonucunda Uluslararası Derneklere üye olarak, tüm Dünya’ daki meslektaşlarıyla işbirliği içerisinde olup sizlere uluslararası alanda profesyonel çözümler sunmaya devam etmektedir.

Firmamız kurumsal kimliğinin ve sektöründeki ilk firmalardan biri olmanın verdiği kazanımların sonucu edindiği bilgi-beceri ve tecrübesiyle dünyanın her yerinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Dünyanın önde gelen Dedektiflik ve Araştırma Derneklerinden WAD-BDD-WAPI-NCISS ile Resmi Çözüm Ortaklığı bulunmaktadır.

Cemal Erdoğan Türkiye’de İstanbul merkezde 2010 yılında Uluslararası Dedektifler Derneğini kurmuştur.
Halen kurucusu olduğu Uluslararası Dedektifler Derneğinin Başkanlığını yürütmektedir.

 

Uluslararası alanda üye olduğumuz, çözüm ortağımız olan dernekler

  • World Association of Detectives                                                    (WAD)   USA
  • Bundesverband Deutscher Detektive e.V.                                      (BDD)     GR
  • The World Association of Professional Private Investigators             (WAPI)   UK
  • The National Council of Investigation and Security Services, Inc      (NCISS)  USA
  • Uluslararası Dedektifler Derneği / International Association of Detective (UDD) TR

” Dünyanın neresinde olursanız olun problemlerinize profesyonel çözüm ”
SIR Dedektiflik,
Türkiye’de hatta tüm dünyada güvenilir, yüksek kaliteli ve deneyimli ekibiyle, sizlere Danışmanlık ve Araştırma konularında profesyonel hizmetler vermektedir.

Jandarma Teşkilatının vermiş olduğu bilgi-beceri ve deneyime sahip mesleki geçmişi olan kadrosu ile ihtiyacınız olan hizmeti sizlere profesyonelce verebilecek firma özelliğine sahip SIR Dedektiflikten hizmet alabilmiş olmanın ayrıcalığını fark edeceksiniz.

Firmamız Dedektiflik ile ilgili yasal zorunlulukları yerine getirirken; koşulsuz müşteri memnuniyetinin, çalışanların yüksek seviyede eğitimi ve motivasyonuna bağlı olduğu gerçeğinden hareketle; her seviyede çalışanların kalitesi ile moral ve motivasyonlarına azami önem vermek, müşteri taleplerini sunulacak hizmetin asgari gerekleri olarak kabul edip, verilecek hizmeti beklentilerin üzerinde gerçekleştirmek, koşullara göre alternatifler yaratarak ihtiyaçlara uygun profesyonelce çözümler sunmaktadır.

SIR Dedektiflik yapmış olduğu profesyonel çalışmalarla, Türkiye’nin ve Dünyanın tercih edilen firmaları arasında yerini almıştır.

Hizmette başarı ve sürekliliğin teminatı olan gizlilik, güvenilirlik, kaliteli hizmet,  yasal ve etik çalışma sorumluluğu ve takım çalışması prensibi ile çalışan SIR Dedektifliğe,  göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ediyor,  sizlere bugün ve gelecekte her daim kaliteli hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz.