Böcek Arama ve TSCM Hizmetleri

Böcek Tarama  ve TSCM Hizmetleri

Technical Surveillance Counter Measures TSCM | Teknik Karşı Gözetim Önlemleri
Firmamız uzun yıllar sektörde verdiği hizmetler ile firmaların ve bireylerin güvenini kazanarak, kendini her geçen gün yenileyen tehditlere karşı müşterilerini korumaktadır.
Uzman kadromuz ile ihtiyacınız doğrultusunda istediğiniz her yerde ve her zaman sizlere TSCM, böcek tarama ve ortam güvenliği hizmetleri sunmaktayız.

 

Çalışma Ekibimiz 

  • Konusunda uzman ve deneyimlidir.
  • Gizlilik prensiplerine uygun olarak çalışmaktadırlar.
  • Son teknoloji ile üretilmiş,  güncel tehditleri ortaya çıkartabilecek ürünleri kullanmaktadırlar.
  • Tehdit veya tehditleri saptar, aktif olan tüm gizlenmiş cihazları (böcekleri) bulurlar.

Hizmet Alanlarımız

İkametgahlar,
                                                Devlet Daireleri  —  Belediye Binalar  —  Kurumsal Firmalar  —  Ulaşım Araçları
                                   İşyeri telefonu,  ev telefonu,  cep telefonu ve bilgisayarlarda da tarama hizmetleri yapmaktayız.

 

Böcek Araması Nasıl bir Hizmettir

Çalışma ortamınızda veya özel hayatınızda dinlenildiğinizden şüphe ediyorsanız, güvenlik açıklarınızın olduğunu düşünüyorsanız, firmamızdan talep edeceğiniz profesyonel bir hizmettir.
Yapılacak  olan hizmet, güncel ve teknolojik patentlere sahip profesyonel ekipmanlar ile istediğiniz ortamın profesyonelce taranmasını sağlar.
Bu sayede ortam içinde bulunan tüm frekanslar ölçülerek teknik değerlendirmeleri yapılır.
Ortam içerisinde bulunduğundan şüphe edilen kablolu yada kablosuz, dışarıya yayın yapan veya kendi içinde kayıt tutan her türlü böcek diye adlandırılan casusluk malzemeleri tespit edilir veya tarama yapılan ortamda bulunmadığı teknik olarak kanıtlanır.
Türkiye’de bu hizmetin öncülerinden olan firmamız, kamu ve özel sektörde   kaliteli hizmetler vermeye devam etmektedir.

Kalıcı Böceklerden Korunma Sistemleri

Firmamız, bilgi güvenlik seviyesi çok önemli olan müşterilerine elektronik böcek ve casusluk teknolojileri, korunma sistemleri konularında detaylı bilgileri paylaşmaktadır. Eğer sıradan bir TSCM ve böcek temizliğinden çok daha fazlasını istiyorsanız, yeni teknolojiler ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir.
Geniş spektrumlu tespit ve önleyici sistemlerimiz ile ofisinizde, toplantı odalarınızda veya tüm bina içerisinde uygulandığında izinsiz yapılacak ortam dinleme ve izleme teknolojilerini işe yaramaz hale getirebilirsiniz.

Böcek Tespiti ve Temizlik

İşyerinizde veya evinizde ya da kişisel gizli bilgilerinize erişim sağlamak için başka yollarla salgılanan HERHANGİ bir cihazı bulacağımızı garanti ederiz.
Bu hizmet, sadece gizlenebilecek herhangi bir hata veya cihazı bulmak için değil aynı zamanda onları yerleştiren kişileri bulmak için de kesinlikle önemlidir.
Topladığımız tüm kanıtlar mahkemelerce kabul görmektedir. Dolayısıyla davanızla ilgili yargılanmanız gerekiyorsa, analiz raporu kanıtınız olacaktır.
Öncelikle risk analizi yapılmaktadır. Daha sonrasında ortamınızın profesyonel cihazlarla taranarak frekans haritası çizilmektedir. Arama ve tespit hizmeti sonunda ise size detaylı bir Spektrum Analiz Raporu sunulmaktadır.
Rapor içeriğinde; tarama yapılan alanda herhangi bir dinleme cihazı (casus bir verici veya böcek) bulunup bulunmadığı ile ilgili etraftaki var olan frekans trafiğini  gösterir bilgiler bulunmaktadır.
Daha sonrasında da alınması gereken önlemlerle ilgili detaylı bilgiler sizlerle paylaşılmaktadır.
Böcek süpürme Operatif ekibimiz son derece eğitimli ve tecrübeli olup, alanlarında uzman profesyonellerden oluşmaktadır. Ulusal ve Uluslararası olarak sürekli eğitim etkinliklerini ve günlük teknoloji güncellemelerini takip etmektedirler.
% 100’ü, hiçbir şeyi kaçırmıyoruz.

Gizli Kamera ve Casus Böceklerin Algılanması

Eğer oradalarsa, onları kesinlikle bulacağımızı taahhüt ediyoruz.
Teknoloji değiştikçe gizli kameralar ve sesler küçülüyor ve gizlenmesi daha kolay hale geliyor. Bu cihazlar cevrimiçi olarak kullanılabilir ve nispeten ucuzdur.
SIR Dedektiflik, Böcek tespiti ve temizlik aramalarında, işyerinizde, evde veya herhangi bir yerde bilgi edinebileceğiniz gizli cihazları bulmayı garanti eder.
Firmamız; garanti hizmeti kapsamında işinizi yapmadan önce gizlenmiş herhangi bir cihazı “ÜCRETSİZ” olarak test amaçlı kesinlikle bulacaktır.

 

Dinlendiğinizi Düşünüyor iseniz Yapmanız Gerekenler

Bir TSCM uzmanı ile iletişime geçiniz. Eğer iletişim yolunuz telefon ise, şüphelendiğiniz ortamı terk ederek görüşmeye geçmeniz gerekmektedir.
Şüphelerinizi veya korkularınızı işyerinizden çalışanlar ile lütfen paylaşmayınız. Bu tip tehditlerin/eylemlerin önemli bir çoğunluğunun içerdeki kaynaklardan geldiğini belirtmek isteriz.
Tehlikeyi oluşturacak dinleme cihazlarını lütfen kendiniz bulmaya çalışmayınız.
İllegal bir şekilde yerleştirilmiş cihazın, uzmanlar tarafından bulunması durumunda almanız gereken karar hakkında doğru sentez yapınız. Elinizde olacak üç alternatifi ve seçilecek yolu siz belirliyor olacaksınız;
          1.    İmha edilebilirler.
          2.   Kötü niyetli kişi yada kişilerin ortaya çıkartılması için ilgili metotlar uygulanarak, durum kolluk güçleri ile paylaşılabilir.
          3.  Bulunan tehditlere dokunulmayıp, karşı tarafa yanlış bilgiler aktarılarak sonuçları gözlemlenebilir.
Bu tür bir işlem yaptırdığınızı, güvendiğiniz insanlar haricinde kimse ile paylaşmayınız.
Yukarıda bahsi geçen adımları uygulamanız, olası tehditlerin ortaya çıkartılmasında sizlere yardımcı olacaktır,
Hizmetlerimizden faydalanabilmeniz için telefon numaralarımız;  Bursa : +90 224 483 4 483   Antalya  : +90 242 413 4 413    Londra  : +44 7475 91 33 99

Gizlilik Politikamız

Hizmeti alan kişi, kurum ve kuruluşların bilgileri  firmamızca tamamen gizli tutulmaktadır.
Üçüncü kişi, kurum ve kuruluşlar ile bilgileriniz paylaşılmamaktadır.
Yapılan tüm araştırma- analiz  ve ortaya çıkan bilgiler, hizmeti alan kişi-kurum ve kuruluşun istemi ile yalnızca adli makamlarla paylaşılmaktadır.