Biz Kimiz

Firma kurucumuz 21 yıllık mesleki geçmişini, bilgi birikimi ve tecrübesini özel sektöre aktarmış olup, firmamız 10 yıldır da özel sektörde yer alarak tüm dünyada profesyonel ekibiyle kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

SIR Dedektiflik kurulduğu günden günümüze kadar yapmış olduğu başarılı çalışmaları sonucunda Uluslararası Derneklere üye olarak, tüm Dünya’ daki meslektaşlarıyla işbirliği içerisinde olup sizlere uluslararası alanda da profesyonel çözümler sunmaya devam etmektedir.

Firmamız kurumsal kimliği ile ve sektöründeki ilk firmalardan biri olmanın verdiği kazanımların sonucu edindiği bilgi-beceri ve tecrübesiyle dünyanın her yerinde müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

Neler Yapıyoruz

Türkiye’de hatta tüm dünyada güvenilir, yüksek kaliteli ve deneyimli ekibiyle, sizlere Danışmanlık ve Araştırma konularında profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Dedektiflik ile ilgili yasal zorunlulukları yerine getirmekle birlikte  koşulsuz müşteri memnuniyetinin,  firmamız çalışanlarının yüksek seviyedeki eğitimi ve motivasyonuna bağlı olduğunun bilinciyle, moral ve motivasyonlarına azami derecede önem vermekteyiz.

Taleplerinizi sunacağımız hizmetin asgari gerekleri olarak kabul ediyor, sizlere verilecek hizmeti beklentilerinizin üzerinde gerçekleştirip, koşullara göre alternatifler yaratarak  ihtiyaçlarınıza uygun profesyonelce çözümler sunmaktayız.

SIR Dedektiflik olarak yapmış olduğumuz profesyonel çalışmalarla,  Türkiye’nin ve Dünyanın tercih edilen firmaları arasında yerimizi almış bulunmaktayız.